E-postinfo@egnahemsfabriken.se

Projektledare

Tinna Harling (projektledare)

Telefon: 073-4264250
E-post: tinna@egnahemsfabriken.se

Verksamhetsansvariga

Förfrågningar uppdrag: Tinna Harling (tinna@egnahemsfabriken.se)

Byggverksamhet (platschef): Henrik Cederqvist (info@egnahemsfabriken.se)

Arkitekttjänster och utvecklingsprojekt: Tinna Harling (tinna@egnahemsfabriken.se)

Samverkan: Tinna Harling (tinna@egnahemsfabriken.se)

Forskning: Jenny Stenberg (jenny@egnahemsfabriken.se)

Återbruk: John Fjällmark (john@egnahemsfabriken.se)

Ungdomsverksamhet & integration: Anna Berglund (anna@egnahemsfabriken.se)

Ekonomi och fakturafrågor: Mona Hermansson (mona@egnahemsfabriken.se)

Podcast: Maja Falkeborn Willner (maja@egnahemsfabriken.se)

Coworking & hemsida: Åsa Isacson (asaisacson@gmail.com)

Byggbrigader & utbildningsverksamhet: Erik Berg (erik@egnahemsfabriken.se)

Styrelse (2020-2021)

Tinna Harling, ordförande

Erik Berg

Jenny Stenberg

Mona Hermansson

Christian Rubell

Andreas Hansen

Anna Berglund

Fredrik Siladji Dahne

Ahmed Salawda