E-postinfo@egnahemsfabriken.se

Platschef

Christian Rubell (platschef)

Telefon: 070-713 08 20
E-post: christian@egnahemsfabriken.se

Verksamhetsansvariga

Byggverksamhet: Tinna Harling (tinna@egnahemsfabriken.se)

Arkitekttjänster och utveckling: Tinna Harling (tinna@egnahemsfabriken.se)

Samverkansprojekt: Tinna Harling (tinna@egnahemsfabriken.se)

Forskning: Jenny Stenberg (jenny@egnahemsfabriken.se)

Återbruk: John Fjällmark (john@egnahemsfabriken.se)

Ungdomsverksamhet & integration: Anna Berglund (anna@egnahemsfabriken.se)

Ekonomi och fakturafrågor: Mona Hermansson (mona@egnahemsfabriken.se)

Podcast: Maja Falkeborn Willner (maja@egnahemsfabriken.se)

Coworking & hemsida: Åsa Isacsson (asa@egnahemsfabriken.se)

Byggbrigader & utbildningar: Erik Berg (erik@egnahemsfabriken.se)

Styrelse (2020-2021)

Tinna Harling, ordförande

Erik Berg

Jenny Stenberg

Mona Hermansson

Christian Rubell

Andreas Hansen

Anna Berglund

Fredrik Siladji Dahne

Ahmed Salawda