Välkommen till Coworking på Vita Huset!
Förmodligen Tjörns trevligaste coworking.
Kaffet står alltid på och det finns nästan FÖR mycket kakor.
- Flexkontor – kom bara för en dag eller köp ett månadskort
- Wi-Fi
- Kaffe, té och fika
- Skrivare och kontorsmateriel
- Mötesrum med plats för 12 deltagare
- Videokonferensrum
- Trevligt folk och events! Här sitter allt från arkitekter till programmerare. Dörren är öppen och ofta hänger här också snickare, hemslöjdsexperter, beställare och olika omställningsaktörer i en salig röra.
Dagspris | Månadskort |
Enkelt och smidigt! Droppa in och swisha 150kr till oss på plats så är det klart och betalt. Vill du veta om det finns plats idag? Gå med i vår messengergrupp så kan du kolla läget innan du kommer. | Skicka ett mail med vem du är och vad du gör till info@egnahemsfabriken.se Vi fixar vi ett stående kort som ger dig en garanterad plats och rabatterat pris. |
150 kr | 1200 kr |
Frågor? Kontakta info@egnahemsfabriken.se




Vi sitter på Vita Huset:
Ett värdedrivet, transdisciplinärt arkitektkooperativ.

Färgtrappan jobbar med miljövänliga färger utan kemikalier och onödiga tillsatser – produkter som är snälla för människor, djur och natur. Färgtrappan har ett showroom i Vita Huset där man kan se uppmålade färgprover med äggoljetempera, få råd gällande färgrådgivning/färgsättning och gå kurser.
Öppet onsdagar 11-15. Övrig tid enligt ök.
0703-838034 | info@fargtrappan.se | fargtrappan.se